Chat with us, powered by LiveChat

AstroPay ve Paykasa Kart Nedir ?

AstroPay Kart

Astropay Online Sanal Kart olarak geçer.

paykassa.com (1)
AstroPay ve Paykasa Kart Nedir ? Kredi kartına ihtiyacınız olmadan, bu kartın geçtiği sosyal platformlarda dilediğiniz şekilde harcama yapmakta özgürsünüz. Sanal olarak ön ödemeli karttır. Basit bir şekilde bu kartı almak için başvuru yapar ve kısa sürede alırsınız . Paykasa’nın Bu Sıralar Astropay’ın büyük bir farkla önüne geçmesi müşterilerimizin daha çok hoşuna gitmesinden dolayı Paykasa satışlarımız son sürat devam etmektedir . Müşteri temsilcilerimizden paykasa ile ilgili Sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Diğer kartları beklediğini kadar uzun süreler beklemenize de asla gerek yok. Bütçenize uygun olan, yada harcama yapacağınız yere göre kart satın alma hakkına sahipsiniz. Kartların belli bir miktarı vardır.

Yani en alt limitten, en üst limite kadar kart satın alımı yaparsınız. İnternet üzerinden kolayca başvuru yaparak, dilediğini bütçeye sahip karta anında sahip olmakta çok kolay artık.

Online Platformlar  her geçen gün yenilenmekte olan Astropay ve paykasa bununla beraber alışveriş imkanı sunan sitelerde kendini sürekli ileri aşamalara götürüyor.

Oyun siteleri bunların başında. İşte Astropay ve Paykasa Kartıyla bu sitelere ücretli başvurular yapar ve ödemeler yoluyla oyun içindeki hediyeli kampanyaları kaçırmamış olursunuz.

Astropay ve paykasa alışverişin sürecinde kolayca alışveriş imkanı sunuyoruz. 16 haneli kodunuzu güvenli resmi satıcınız Hika Kart A.Ş’den almanızı unutmayınız…

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

PAYKASA İÇİN HİKA KART

Paykasa ile güvenli alışveriş yapmanın tam zamanı gerek Astropay ve paykasa ..vb tüm online ödeme kartlarını Hika Kart A.Ş’den bulabilirsiniz . Aklınızda soru işaretlerini silmeye geldik Paykasa ile yapmanız gerek tek şey googledan bizi bulup Hika Kart A.Ş yazan tüm logolu sitelerimizi bulabilirsiniz . Ucuz paykasa , uygun paykasa , güvenli paykasa , hızlı paykasa yani kısacası paykasa’nın her türlüsü bizde mevcut tek  yapmanız gereken çevrimiçi canlı destek bölümümüze tıklayıp satış ekibimizle konuşmanızdır .

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html