Chat with us, powered by LiveChat

Astropay ve Paykasa Kart

AstroPay Kart

Paykasa Güvenli Alışverişin Tek Adresi www.paykassa.com

paykassa.com (7)

AstroPay Kart Güvenli Alışverişin Tek Adresi Olan Paykassa.com Astropay ve paykasa Satışlarında Yine Zirvede…

Sizlerle beraber yoluna devam ediyor…

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz..

Elinizde bulunan Astropay Kart pin kodlarını tüm dünyada geçen yüzlerce sitede kullanabilirsiniz…

Online Sitelerinde Astropay geçen ve paykasa heryerde kullanabilirsiniz…

Astropay kart ve Paykasa , sorunsuz  güvenle alışveriş yapmanıza olanak tanır. 19 haneli cvv ‘si olan ve son kullanma tarihi olan adeta bir kredi kartı bilgileri gibi limitinizi kendiniz belirlediğiniz bir yeni nesil kart sistemidir.Kredi kartı bilgilerinize gerek kalmadan, internette güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Astropay ve Paykasa resmi yetkili bayii(Best Seller) olan firmaları tercih etmeniz, sorunsuz satın alma işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Hem satın alırken, hem satın alma öncesi hem de satın aldıktan sonra destek veren bu bayiiler sayesinde, başınız ağrımaz.

Paykasa Kart satış dönemlerinde ve Ön ödemeli kart sistemleri konusunda her geçen gün güncellenerek devam eden web sayfamızdan tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.Bunun yanında kampanya bilgilerinin tamamına ulaşabilirsiniz.Paykasa ile gerçekleştireceğiniz alışveriş kart fırsatlarını yakalamak için canlı destek hattımızdan anında güncel bilgilere ulaşmanız çok basit ailemize katılım göstermek için ön kayıt işlemlerinizi hemen gerçekleştirelim.

Size bu konu hakkında Paykassa ailesi güvenli alışveriş seçenekleri sunuyor…

PAYKASA İÇİN HİKA KART

Bu doğrultuda işbu paykasa Gizlilik Politikasını oluşturduk.  www.paykassa.com Sitesini ziyaret ettiğinizde edinebileceğiniz bilgilerden tarafınızı haberdar etmek ve neden müşteri bilgilerine  ihtiyaç duyduğumuz, bilgileri hangi amaçlarla kullandığımız, hangi koşullar altında bilgileri ifşa etmek zorunda kalacağımız ve söz konusu bilgilerin kullanımı konusunda tarafımızı nasıl sınırlandırabileceğiniz hususlarında tarafınızı aydınlatmak için söz konusu gizlilik politika beyanını oluşturmuş bulunmaktayız.

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html