Chat with us, powered by LiveChat

Paykasa Satın Al

PayKasa

Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Güvenli Kart Al ile Pay Kasa kart almayı dert etmeyiniz. Pay Kassa sizlere güvenli ve hızlı şekilde Pay Kasa satmayı kesintisiz olarak taahhüt eder.Paykasa Satın Al seçeneğini paykassa ile yakalayın. Resmi Paykasa Satış Ofisi Hika Kart A.Ş
Güvenli Kart Al ile güvenli şekilde kart almak için canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

* Bizimle iletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımız sizi gerek şekilde yönlendirecek ve dilediğiniz Pay Kasa ön ödemeli kartlara sahip olacaksınız.

* Şirketimizin en iyi avantajı hızlı ve güvenilir olmasıdır.Sizde Paykasa ailemize katılım gösterin.

* Paykasa satın alım için ilk kayıt işlemlerinizi 1 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.Dünyanın en yaygın ön ödemeli kartı paykasa kart ile sizlere en avantajlı fiyatları sunuyoruz.

* Hızlı ve güvenli alışveriş noktası olan bayimiz siz müşterilerimiz odaklı çalışma anlayışı içerisinde yola devam etmekteyiz.Uzman paykasa satış destek hattımız sizi her zaman güleryüzlü ve dinamik karşılayacaktır.

Paykasa ailesi olarak sizlerle beraber güvenli alışverişin doruklarına varıyoruz. Öncelik her zaman sizin olduğunuzu bilmenizi istiyoruz . Bu işte en çok müşterilerimizin memnuniyeti söz konusudur . 16 Hanelik paykasa kodunuzu istediğiniz zaman bizden banka hesabımızı isteyip , yatırdıktan sonra bizlere haber verdikten sonra kodunuzu rahatlıkla alabilirsiniz .

* İlk önce web sitemiz üzerinden alacağınız Pay Kasa‘ı ve adetleri belirleyiniz. Sonrasında bunlara denk gelen tutarları hesaplayıp not ediniz.

* Akabinde Paykassa.com web sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşınız.Müşteri hizmetleri ekibimiz daima size en iyi paykasa kart seçeneklerini size sunacaktır.

* Operatör arkadaşlarımız gerekli kayıtları tamamladıktan sonra çalışmak istediğiniz banka için hesap numaralarımızı verecektir.

* Almış olduğunuz hesaba not ettiğiniz TL (Türk Lirası) cinsinden tutarı yatırınız.

(Önemli not: Parayı yatıracağınız hesabın şirket hesabı olması gerektiğiniz unutmayınız. Kesinlikle şahıs hesaplarına para yatırmayınız.)

* Ödemeyi tamamladıktan sonra tekrar Paykassa.com web sitemiz üzerindeki canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarından bizimle irtibata geçiniz.

(Önemli not: Paykasa Kart yatırımınızı yapmadan önce fiyat listesine göz atmayı unutmayınız.)

* İletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımıza ödeme yaptığınızın bilgisini veriniz.

* Operatör arkadaşlarımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ve bilgiler sistemde onaylandıktan sonra saniyeler içinde 16 haneli Pay Kasa ön ödemeli kart numaranızı veya numaralanızı sizlere otomatik sms olarak gönderecektir.

* CVV numarası gerekmez sizlerede vakit kaybına uğramanıza yardımcı olur.

* Paykasa ailemize katılmak için aşağıdaki web sitelerimize başvurabilirsiniz.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ;

TEK YAPMANIZ GEREKEN PAYKASSA.COM ‘DAN CANLI DESTEK EKİBİMİZDEN AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ ..

BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Paykasa

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

www.paykassa.com/paykasa-satin-al/

Hika Kart A.Ş İle Güncel Fiyatlarımız ;

Dilediğiniz zaman ister whatsapp isterseniz canlı destek bölümünden profesonel müşteri temsilcilerimizde aklınızda tüm soruları sorabilirisiniz ve fiyat listesi alabilirsiniz.

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html