Astropay Satışlarımız Yeni Yılda Sizlerle.

Siz değerli müşterilerimiz Astropay satışlarımız paykasa satışlarımız ile son sürat devam etmektedir.

Astro Pay nedir?

Kayıtlı yüzlerce çevrim içi alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli sanal karttır. Hika Kart A.Ş ile gerçek adı astro pay olan bu sanal pin kodlarına astropay kart’da denilmektedir. Ödemelerinizi güvenle kişisel bilgilerinizi vermeden yapmanıza olanak sağlayan astropay kart alanındaki rakiplerinden hika kart sizlerle daha avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Kartı satın aldıktan sonra size kredi kartındaki gibi sanal pin kodları verilir ve pin kodlarınızda satın aldığınız miktar kadar bakiyeniz olur  ve astropay bozum işlerinde daha çok kolaylıklar sağlıyordur. Paykasa satışlarımızla satışlarımız son surat sizlere hizmet vermek için profesonel müşteri temsilcilerimizle sizlere %100 garanti ve güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz.

Örnek bakiye miktarları şöyledir; 10$, 25$, 50$, 100$, 500$,1000$ gibi.

Astro Pay kart nasıl alınır?

Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirme imkanı yakında sizlerle olacak. Unutmayın sitemiz üzerinden yapacağınız işlemler bireysel değil kurumsal firma avantajları ile yapar ve astropay’ın resmi bayisi ile işlem yapmış olursunuz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sadece 3 adımda kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
1. https://www.paykassa.com/canli-destek sayfasından canlı destek operatörlerimize almak istediğiniz kart miktarını ve istediğiniz banka hesabını belirtin.
2. Canlı destek servisimiz tarafından size verilen “KURUMSAL ŞİRKET HESABI” olan banka hesabına açıklamaya cep numaranızı yazıp ödeme yapın.
3. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek operatörüne ödeme yaptığınız bankayı, almak istediğiniz kart isim ve miktarını belirtip kartınızı sms olarak teslim alın.

Satışlarımız bu şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alım yapabiliyorsunuz.

GÜVENLİ ASTROPAY ALIŞVERİŞ ?

Astropay ile yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizi yaparken kişisel, ekonomik bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Buda sizlere güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan karta sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Astro pay’ın Geçtiği Bazı Platformlar » Skype,» Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook ,» Skype , Metin2 ,» Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge ve daha binlerce plaftorm üzerinde Astropay ile ödelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir