Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

Paykasa Kalite ve Gizlilik Politikası

Kalite ve Gizlilik Politikası

Güven ve Gizlilik Politikamız

paykassa.com (1)

Paykasa Kalite ve Gizlilik Politikası ;
Paykassa.com  çalışma prensipleri içinde en önemli kriteri güven ve gizlilik olarak görmektedir.

Günümüzde, sadece personeliyle değil, müşterileri ve çözüm ortaklarıyla birlikte tanımlanan kurumlarda, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve ulaşılabilirliğine ilişkin güven ortamının yaratılması, stratejik

bir önem taşımaktadır.

Bu bağlamda Pay Kasa alt yapısı dünyanın en güvenli alt yapısı olarak ön plana çıkmaktadır.

Paykassa.com‘un alt yapısı dünyanın en güvenli koruma sistemi olan parmak izi güvenlik teknolojisi ile korunmakta olup ayrıca 3 boyutlu güvenlik şifre sistemi ile de korunmaktadır.

Müşterilere ait bilgilerin, Kayıt süresince sadece sistemde kayıt edilmesi haricinde 3.sahısların bilmemesi için bir kuruluşuz.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak kalite yönetim sisteminin benimsenmesini sağlamak ve etkinliğini sürekli arttırmak. Paykasa Müşterilerimizin memnuniyeti ve doğru sonuçlara ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

İnsan faktörü prensiplerine uygun olarak çalışmak , verdiğiniz sorun ve bildirimlerinizle ilgili tüm belgelerinizi şikayetlerini tüm ay sonunda okuyup değerlendiriyoruz.

Paykasa ailesi olarak sizin son sistemle güvenli bir alışveriş sağlamak , sizin en kolay ve fiyatlarda en uygun olucak şekilde müşterilerimize en güzel sunumu sağlamak üzerine kurulmuştur.

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile

zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Müşterilerinin paykasa kodlarını  isteği doğrultusunda, kalite, çevre ve güvenlik standartları uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında en hızlı şekilde müşterilerimize teslim etmektir…

Kalite ve Gizlilik Politikası kapsamında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Pay Kasa Yeni bir sistemle oluşmuş bir kurulumdur. 

Tüm Online Sitelerinde kurulmuş bir sistematik bir online kart sistemidir..

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

PAYKASA İÇİN HİKA KART
google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html