Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

Paykasa Nerelerde Kullanılabilir ?

PayKasa

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Paykasa nerde kullanılabilir ?

Paykasa kart bir ödeme sistemidir. Paykasa kart ile ödeme kabul eden tüm online siteler üzerinden paykasa  kartı kullanabilirsiniz. Paykasa bir online sitede , facebook oyun sitelerinde geçerlidir.Paykasa Nerelerde Kullanılabilir ?

Pay kasa kart  ile
internet üzerinden dünyanın her hangi bir yerine ödeme işlemini yapabilirsiniz. Bu kart son derece size rahatlık sunacaktır.Dünyada 30.000’den fazla alışveriş sitesinde para yerine kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. Pay Kasa kullanması
ve alması son derce kolaydır.Paykasa satın almak için güvenli bir adresten alabilirsiniz Hika Kart A.Ş ile paykasa’nın güçlerini birleştirip sizlerle daha güvenli paykasa alınabiliyor.

Diger kredi kartları gibi Nerelerde Kullanılabilir ?
müracaat etmek ve beklemek gibi süreçleri yoktur. Bir telefon kadar Paykasa size yakındır. Yasal pay kasa satışı yapan bir siteden size yardım etmelerini isteyebilir ve birkaç adımda Pay Kasa kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz ve satış noktalarından Pay kasa ana satış bayilerinden bulabilirsiniz. Paykasa’nın kartın kullanım alanları Web ve Mobil Servisler, Voip ürünler, İnternetten sanal alış veriş ve oyun siteleri gibidir, paykasa ile tüm online ve mağazalardan paykasa satın alabilirsiniz.

Vakit Kaybını Sona erdirecek bir karttır.16 hane olup sizden ne son kullanma tarihi ne cvv numarası isteyecektir.Sizlerin Online alışverişlerinizde Zamanı en kısaya indirgemekten kaçınmayan paykasa sizlerle çok yakında 50.000 online sitede karşınıza çıkacaktır.

Paykassa ailesinden rahatlıkla alabilirsiniz ve aldığınız pinleri online sitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz sizin kolaylığınız için tasarlanmış süper bir sanal karttır…

PAYKASSA İLE  KAZANAN SİZ OLUN…

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html