Paykasa satın al avantajlı fiyatlardan yararlan
  • Sizlerden sanal banka kredisi, iddaa kuponu, intrnetten ürün satın almak (telefon, forma, laptop, maç bileti, tatil bileti, otel rezervasyonu, hediye çeki, elektronik ürün vs.) adı altında bizim hesaplarımıza ödeme yaptırtarak bizden aldığınız ( Astropay – Paykasa) KODLARINI SİZLERDEN ALIP, KODU BOZDURUP NAKİTE ÇEVİRİP sizi dolandırmaktadırlar. Bu tarz ödemelerinizde dolandırıldığınız da ”HİKA KART A.Ş” sorumlu değildir.

 

 

 

Paykasa Kart Alım Süreci ile ilgili tüm öğrenmek istediklerinize size ulaştırıyoruz.Peki, Paykasa Kart Alımı Nasıl Gerçekleştirilir ?

  • Paykasa Kart almak için öncelikle www.paykassa.com sitemize giriş yaparak ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan canlı destek hattımıza bağlandığınız takdirde Paykasa Kart Alım Süreci başlamaktadır.
  • Paykasa Kart alışveriş desteğinizi sağlamak için müşteri temsilcilerimiz kısa bir kayıt işlemi yapmaktadır.Güncel bilgileriniz kayıt işleminden sonra gerekli banka bilgisine yatırımınızı yapıyorsunuz.
  • Yatırım yapar iken güncel fiyat listesi almalısınız.
  • Yatırım işleminizden sonra bilgi vermeniz gerekmektedir.Kontrol işlemleri yapıldıktan sonra size özel Paykasa Kart Pin artık cebinizdedir.Uygun ve hızlı alışverişi tamamladıktan sonra yükleme yapabilirsiniz.Paykasa Kart almak artık çok kolay ve ucuz Paykasa sizlerledir.

Paykasa,Paykassa,Paykasa Kart,Paykasa Kart Al,Paykasa Satın Al,Paykasa Güvenli,Hızlı Paykasa bayi adresi size özel fırsatlarla kurumsal anlayış politikası ile sizlerledir.

Paykasa ön ödemeli kart sisteminde kullanılan bir formata sahiptir. Kullanım açısından birçok özelliği olduğunu ve sorunsuz olarakta kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Birçok kişi tarafından kullanılabilme özelliği bulunan 16 hanelik kod ile işlem yapılabilmesine olanak sağlar.

Kişisel bilgilerinizi Hika Kart A.Ş ile paylaşmanıza gerek kalmaz ve herhangi bir bilgi vermenize de gerek yoktur. Satın almak istediğiniz bir ürünü, kartınızın bakiyesi üzerinden alarak, kullanım sağlayabilirsiniz. Her açıdan pratik bir yatırım olanağını vermekte ve birçok online alışveriş siteleri ve e-ticaret sitelerinde geçerli olmaktadır.Paykasa’nın genel özelliklerine baktığımızda, bozdurabilme seçeneği de vardır.

Paykasa Bozdurmak için, bu yöntemin kurumsal çalışan site üzerinden bir adım atılması gerekiyor. Sizin bakiyenizde 10€ y da 50€ gibi tutarlar varsa, bu tutarları kur üzerinden çevirtip, TL cinsinden banka hesabınıza aktarımı sağlayabiliyorsunuz. Bunun içinde

Paykasa bozdurmak adımlarında, belirttiğimiz temsili siteler üzerinden işlemlerinizi yaparak, sonuç alabilirsiniz. Paykasa’nın mevcut para birimi Euro üzerinden işlem görür ve bununla değer kazanmaktadır. Yani siz bozdurma işlemi yapacaksanız, kartınız bakiyesinde olan tutar, Euro’dan TL’ye çevrilecek ve ona göre bir tutar size verilecektir.

  • Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alışveriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
  • Paykasa’da kimlik bilgileriniz herhangi bir şekilde yer almaz. Ayrıca tüm ödemeleriniz Paykasa’da yer alan 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
  • Paykasa kartınızı son limitine kadar farklı farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykasa içerisinde yer alan bakiyenizi, Paykasa satış bayileri üzerinden nakite çevirebilmeniz de mümkün.
  • Paykasa, Euro bazlı bir online ödeme kartı olduğundan dolayı aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
  • Paykasa karta sahip olabilmek için birbirinden farklı ödeme imkanları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile Paykasa karta sahip olabilmeniz mümkün.

 

Hika Kart