Ucuz Paykasa Kart

Paykasa Avantajları Yeni Sezonda sizlerle beraber bu yolda yürüyoruz. Bizi bırakmayan karşılıklı güven ile beraber yürüdüğümüz değerli siz müşterilerimize en doğru fiyatı en güvenli paykasayı sizlerle ulaştırıyoruz.

Paykasa’da Resmi Satış merkezi olduğumuz son 2 senedir paykasa’da güvenli alışverişin tek adresi biz Hika Kart A.Ş  olarak seçildik.

Paykasa Kart Hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Paykasa Kart kullanılan en yaygın ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa Sitemi Nasıl İlerlemektedir ? / Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır ? / Paykasa Kart Kullanımı Nasıl Gerçekleştirilir ?

Bu sorular gibi tüm sorularınıza ” www.paykassa.com ” web adresimizin Canlı destek hattından ve telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart sistemi € değerlerini kapsamaktadır.Kredi kartı gerektirmeksizin tek kullanımlık şifredir.Paykasa 16 haneli olup yükleme yapıcağınız sitede TL bazında hesabınıza yatan ve alışveriş seçeneğinizi binlerce siteye taşımış ön ödemelik sanal bir kart sistemidir.Paykasa kart alımını yetkili bayi adresimizden almak için sitemizin canlı destek hattına veya telefon hattımıza bağlanarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişim haline geçmeniz gereklidir.Kısa bir ön kayıt işleminden sonra paykasa kod değerlerinden size uygun kartı seçip fiyat listesindeki TL karşılığını banka havale hesaplarımızdan bir tanesine geçiyorsunuz.Havale işlemini tamamladıktan sonraki adım müşteri temsilcilerimize bağlanıp bilgi vermek olucak. Paykasa kodunuz artık hazır size sms veya canlı destek hattından ulaştıralan kodunuzu kimseyle paylaşmayınız.16 haneli paykasanızı kullanım gerçekleştireceğiniz sitenize yüklemek için paykasa ile yükleme ve kod değerinizi girmeniz yeterlidir.Hesabınıza geçen tutar güncel kur ile yansır. Bunun hesabını sizde kolayca günlük kura erişerek kolayca yapabilirsiniz. Daha hızlı bir şekilde paykasa kodunuz bizlerden alabilirsiniz.

 

Paykasa Kart Bozum Nasıl Gerçekleştirilir ?

Paykasa alışverişlerinizde kazancınızı bozum yaparak hesabınıza aktarıyoruz.Sitemizin güncel kur bilgisini canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.Kazanç sağladığınız siteden Paykasa çekim işlemi yaparak bize aktarıcağınız kod ve banka havale bilgileriniz ile bozum işlemide alım işlemi kadar kolaydır.Gerekli paykasa kod bilgilerinizi bize aktardıktan sonra size ait hesap bilgisine bakiyeniz 1 dakika içerisinde aktarılmaktadır.

Paykasa Kart Hakkında bilmek istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm sorularınız için sizleri beklemekteyiz.Paykasa alım ve Paykasa bozum işlemlerinizi tamamen Paykasa Yetkili Bayimizde gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa alışverişlerinizde kullanım yapıcağınız sitenizin bonus imkanları takip etmenizi öneriyoruz.Kazancınızı ve karlı alışveriş seçeniğinizi size en iyi şekilde önermekten kaçınmadan emin adımlarla üstün müşteri odaklı çalışma performansımızı sizlere taşımaktayız.

Paykasa ailesi olarak güvenli ve hızlı alışveriş için bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız.

Paykasa Almak Hika Kart ile Çok Kolay