Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

Paykasa Kart Nedir ?

PayKasa

Paykasa Kart Nedir ?

paykassa.com (6)

Paykasa internet üzerinden harcamalar için çıkarılmış bir ön ödemeli karttır. Özellikle internet üzerinde  alışveriş yaparken sitelere güvenemeyip kredi kartı kullanmak istemeyenler için çok güzel bir ödeme yöntemidir.

Pay Kasa Nedir?

Pay Kasa, online güvenli, hızlı bir şekilde nakit kullanım yapmanıza, alışveriş yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza imkan sağlayan ön ödemeli bir  sistematik karttır.

Pay Kasa  yeni sürüm ön ödemeli kart; bankaların sağladığı banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme olanaklarına sahip olmayanlar/olamayanlar için ve var ise bu bilgilerini online sitelerinde,

sanal ortamda güvenlik açısından kullanmak istemeyenler için icat edilmiş mükemmel bir çözümdür.Paykasa güvenli bir platformda sizlerle güvenli alışverişi buluşturuyoruz ve sizlerle birlikte güvenli bir paykasa kart almak istiyorsanız sadece Hika Kart A.Ş’den yapacağınız alışverişte hem şirket hesaplarından her zaman güvenli bir alışveriş yapmış olacaksınız hemde kodunuz bir sıkıntı çıkmadan direk yükleme şansınız olacaktır.

Siz Sayın Müşterilerimiz için hazırlanan bu ön ödemeli kartımız sizlerle beraber 16 hane şeklinde euro bazında kullanılmaktadır.

* Banka hesap bilgileriniz ve numaralarınız, ödemelerinizin havale veya eft yolu ile yapılmasından kaynaklı güvenlik açıklarına uğraması bilgi güvenliğinizi ve maddi birikimlerinizin güvenliğini zor durumda bırakabilir. Güvenli Kart ön ödemeli sistemde bu kaygıların hiçbirini yaşamazsınız çünkü Pay Kasa sizin ne kişisel bilgilerinizle nede banka bilgilerinizle ilgilinir.
* Pay Kasa sayesinde düzenli ödemeler yapabilir ve elinizdeki Pay Kasa kart limiti kadar özel harcama yapabilirsiniz. Bu sayede gereksiz borçlanmaların veya harcamaların önüne geçer.
* Pay Kasa ile yapılan her türlü ödeme veya harcama gizli kaldığı için zor durumda kalmaz, kredi kartı gibi ekstre sistemi olmadığı içinde kişisel harcama bilgileriniz başkalarının eline asla geçmez.

Paykassa.com Sitemizde detaylı bilgi verilmektedir en kısa aktif hale gelicektir.

* Pay Kasa’ın en önemli kullanım sebeplerinin başında güvenlik önemlemleri başı çekmektedir.
* Pay Kasa yerine banka kartınızı veya kredi kartınızı sanal (online) ortamlarda kullanmak için kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalırsınız.
* Pay Kasa sadece 16 haneli numaradan oluştuğu için ve herhangi bir kişisel bilgi içermediği için kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olursunuz.
* Banka hesap bilgileriniz ve numaralarınız, ödemelerinizin havale veya eft yolu ile para yatıramazsınz …

paykasa,paykasa kart,paykasa satın al,paykasa al,paykasa fiyatları

PAY KASA YENİ SÜRÜM…

·         Kod Değerleri; 10€,15€,20€,25€,30€,50€,60€,70€,80€,100€,150€,200€,250€,500€,1000€,5000€ ’ dur.

·         Maksimum Değer 5000€’ dur.

·         Kodu 1 kerede ve mevcut bakiyesinin tamamı olarak kullanabilirsiniz!

.         Lütfen Kimseyle PAYKASA Kodunuzu paylaşmayınız.

·         Yüklemelerde son kullanma tarihi, CVV gibi detayları GİRMENİZ GEREKMEZ! Vakit Kaybınız olmaz!

Ve en son olarak Hika Kart A.Ş ile güvenli bir yükleme yapacaksınız…

Paykasa Satış Merkezi

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html