Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

PayKasa

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Group of business people. Isolated over white background

Paykassa.com ‘a ve HİKA KART ‘ın birleştikten ve  girdikten sonra sizlere en hızlı en güvenli bir şekilde müşteri temsilcilerimiz her konuda yardım ediceklerdir.

Peki, Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Çok Kısa Zamanda tüm online sitelerinde geçicek olan yeni nesil bu euro bazında olan kart ( paykasa ) sizlere Kolaylık sağlayacaktır . Paykasa’nın Kökeni yine İngiltere London Bağlantılıdır ve tüm dünyanın en güvenli ön ödemeli kart sistemi 2017 ve 2018 yıllarında ödüllerinle kendini taçlandırmıştır.

Yeni nesil bu kart sizlere daha kullanışlı bir hayat sunacaktır 19 hanedense bu kartın özelliği 16 hane oluşu sizler için daha kolay olacaktır. Siz Paykassa Ailesinin değerli üyeleri Bu kartta özel bonuslar ve indirimler kazanacaksınız. Paykassa ailesinin sizlere vermiş olduğu bu özellik E-ticarette sizi bir adım öne taşıyacaktır. Güvenli ve Hızlı alışveriş seçenekleri sunan bu kart Paykassa ailesiyle birleştiği zaman sizlere harika dakikalar yaşatacaktır. Biz zaten Paykaasa ailesi Olarak Şirket politikası gereği müşterilerimizin her zaman herşeyin bir adım önde olduğunu benimsedik. Sizlerle Güvenli bir alışveriş diliyoruz… Bonus ve indirimlerimizi takip etmeyi sakın bırakmayın.. Paykasa alımlarında en uygun paykasa bizlerden daha rahatlıkla paykasa kodunuzu alabilirsiniz. Pay kasa Kartın Kullanmak için paykasa geçen tüm online sitelerinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Herhangi bir alışveriş sitesinde veya mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemlerine geldiğinizde ve  paykasa kart ile online olarak ödeme seçim yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz. Paykasa whatsapp hatlarından profesonel müşteri temsilcilerimizden her türlü yardımı isteyebilirsiniz . Bizleri Takip etmeye devam ediniz …

Paykasa Satın Almak ve Paykasa Nasıl Kullanılır ? sorusu hakkında daha detaylı bilgi için

Güven + Hız + Uygun Fiyat Garantisi = Paykassa Ailesi ( Hika Kart A.Ş )

www.paykassa.com
www.guvenlikartal.com
www.hikakart.com

Paykasa Kart almak Hika Kart

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html