PAYKASA VE PAYKWİK BOZUM

Kredi kartı kullanmak istemeyenler için geliştirilen Paykasa ön ödemeli kartı ile son derece güvenilir olarak online alışveriş ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde de her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başlayan Paykasa sistemi kontör yükleme sistemine benzer şekilde işlemektedir.

Paykasa satın aldıktan sonra size verilen özel PIN kodu numarasını kullanarak alışveriş ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Paykasa bozdurma işlemi sayesinde ise bakiyenizde yer alan tutarın tamamı geri iade edilebiliyor.

Online ortamlarda tanımlanabilen hesap Paykasa, tamamen sanal bir karttır. Size verilen özel PIN kodu kullanımdan sonra kaybolmaktadır. İstediğiniz anda Paykasa bozdurma işlemlerinizi yaparak yanlış satın aldığınız veya kullanmayı düşünmediğiniz Paykasa bakiyelerinizi anında bozdurabilirsiniz.

Sektörde paykasa satışı yapan ve paykasa bozdurduğunu söyleyen birçok farklı web sitesi bulunmakla birlikte birçoğu yetkili satıcı belgesine sahip değildir. Böyle olması açısından bu tarz sitelerden yapacağınız alışverişlerde risk altında olduğunuzu belirtmek zorundayız. Güven vermeyen sitelerden mutlaka uzak durmalısınız. Bozdurmak amaçlı paylaştığınız PAYKASA VE PAYKWİK BOZUM Paykasa PIN numaranızı aldıktan sonra size TL karşılığını göndermeme ihtimalini hep göz önünde bulundurun ve bu açıdan firma seçiminde dikkatli olun.

Sektörde çok uzun yıllardır ön ödemeli kart sistemlerinin satışını gerçekleştiren Netsis Kart olarak paykasa bozdurma konusunda en iddaalı firma olduğumuzu belirtmek isteriz.  PAYKASA VE PAYKWİK BOZUM En yüksek paykasa bozdurma kuru ile müşterilerin en çok tercih ettiği yer olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Paykasa bozdurma işlemleriniz için sağ alt köşede yer alan canlı destek sistemimizden ekibimize merhaba demeniz yeterli. İzlenecek adımları sizlere ekibimiz açıklayacak ve çok kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlayacaktır.

HİKA KART A.Ş