Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

PayKasa

Paykasa Nasıl Kullanılır?
Group of business people. Isolated over white background

Güvenli alışveriş için biz burdayız. HİKA KART ‘ın birleştikten ve  girdikten sonra sizlere en hızlı en güvenli bir şekilde Müşteri temsilcilerimiz her konuda yardım ediceklerdir.Çok Kısa Zamanda tüm online sitelerinde geçicek olan yeni nesil bu euro bazında olan kart (paykasa) sizlere Kolaylık sağlıyacaktır.Kökeni yine İngiltere London Bağlantılıdır.Yeni nesil bu kart sizlere daha kullanışlı bir hayat sunacaktır 19 hanedense bu kartın özelliği 16 hane oluşu olacaktır. Siz Ailesinin değerli üyeleri Bu kartta özel bonuslar ve indimler kazanacaksınız.Paykasa  ailesinin sizlere vermiş olduğu bu özellik E-ticarette sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Biz zaten Paykassa ailesi Olarak Şirket Politikası gereği müşterilerimizin her zaman herşeyin bir adım önde olduğunu benimsedik. Sizlerle Güvenli bir alışveriş diliyoruz. Bonus ve indirimlerimizi takip etmeyi sakın bırakmayın… Kartın Kullanmak için geçen tüm online sitelerinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz . Herhangi bir alışveriş sitesinde veya mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemlerine geldiğinizde ve  kart ile online olarak ödeme seçim yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz.
Ülkemizde en güvenilir paykasa satışını yapan şüphesiz TUM LTD ve A.Ş  grubuna bağlı olan paykassa.com’dur. Kartınızı, kimlik bilgilerinizi hiç bir site veya 3. şahıslarla paylaşmadan %100 güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Güven + Hız + Uygun Fiyat Garantisi = Paykassa Ailesi

PAYKASA NEDİR ?

Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak artık paykasa almak ile çok kolay . 16 hanelik hemen hızlı para yatırma sistemi nowcode ile paykasanızı alabilirsiniz. Alacağınız online bir ön ödemeli bir karttır. Sizlerle beraber çıktığımız bu yolda daha güvenli bir şekilde paykasa kodunuzu bizlerden alabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik

Kredi kartı bilgilerinizi biz hiç bir zaman kendi sistemimize kayıt etmiyoruz. Ödeme esnasında ekrana girdiğiniz bilgiler, bankanıza paykasanın özel 3 boyutlu güvenlik sertifikası ile şifrelenerek gönderilmektedir. Bankanızdan bize sadece ‘Ödeme Alındı’ veya ‘Ödeme Alınamadı’ bilgisi gelir. Biz de size ödeme işlemi sonrasında bu bilgiyi gösteririz.
İş Yerleri

“Verified by Paykasa” isimli”güvenli İnternet alışverişleri” çözümleri ile sayesinde Paykasa işlemlerinde azalma meydana gelirken ekstra güvenli olarak ödeme yapılır.

Chargeback’lerin azalması ile birlikte zamandan tasarruf ederken maliyetler de azalır.

Visa Avrupa tarafından Almanya, İspanya ve İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Verified by  Paykasa tarafından sağlanan güvenli paykasa ile  İnternet üzerinden alışveriş yapmayan kişilerin%84’ünü alışveriş yapmaya; İnternet üzerinden sık alışveriş yapmayan kişilerin ise %71’ini daha fazla alışveriş yapmaya teşvik etmektedir.

Güvenli bir alışveriş imkanı sunan paykasa alışveriş yapabilirsiniz .

Kart sahibi kayıtlı olmadığı halde bu hizmetler bankası tarafından veriliyor ise “Alışveriş Esnasında Aktivasyon” prosedürü ile kart sahibinin kaydolması talep edilir.

Paykasa

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html