Chat with us, powered by LiveChat
WhatsApp WhatsApp Sipariş

Yasal Uyarılar

PayKasa

Güven ve Gizlilik Politikamız

Yasal Uyarılar
paykassa.com (5)
Yasal Uyarılar için Paykassa.com  çalışma prensipleri içinde en önemli kriteri güven ve gizlilik olarak görmektedir.

Günümüzde, sadece personeliyle değil, müşterileri ve çözüm ortaklarıyla birlikte tanımlanan kurumlarda, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve ulaşılabilirliğine ilişkin güven ortamının yaratılması, stratejik bir önem taşımaktadır.

Bu bağlamda Pay Kasa alt yapısı dünyanın en güvenli alt yapısı olarak ön plana çıkmaktadır.

Paykassa.com‘un alt yapısı dünyanın en güvenli koruma sistemi olan parmak izi güvenlik teknolojisi ile korunmakta olup ayrıca 3 boyutlu güvenlik şifre sistemi ile de korunmaktadır.

Pay Kasa Yeni bir sistemle oluşmuş bir kurulumdur. 

Tüm Online Sitelerinde kurulmuş bir sistematik bir online kart sistemidir..


Kalite Politikamız

Paykassa.com 4 yıldır sahip olduğu deneyim ve vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir ve satış sonrası hizmet verir.

Paykassa.com , uluslararası standartlarda güvenli kart yetkili bayisi olma vizyonuyla, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Paykassa.com sektöründeki rekabetçikonumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı hizmet veriş şekli ile korumaktadır.

Paykassa.com maksimum kalitede hizmet vermek için; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler üretir ve sahip olduğu ekibiyle kalite düzeyini korur.


Paykassa.com Kalite Politikası Esasları;

* Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştirmek ve altyapısının güvenliğini her daim sağlamak.

* Personelinin çalışmaktan gurur duyduğu, güvenli kart yetkili bayisi konusunda lider bir şirket olmak.

* Alt yapımızı Yasal Uyarılar ile uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek.

*Müşterilerimizin ihtiyaçları odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek.

Paykasa satış web sitelerimiz;

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com ‘ bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

google-site-verification: google43bf6cae54542c45.html